Важливо

Кропивницька міськрада шукає фахівця з написання інвестиційних проектів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У міськраді Кропивницького ведуться пошуки фахівця, який спеціалізується на написанні інвестиційних проектів.

Про це сьогодні, 19 жовтня, під час інспектування холодних дитячих садочків, повідомив міський голова Андрій Райкович.

“Ця людина має бути високим фахівцем і мати досвід у написанні проектів. Зараз оголошено конкурс з пошуку такої людини по всим підприємствам, університетам та кадровим структурам”, – наголосив Андрій Райкович.

Міський голова неодноразово публічно дорікав управлінню економіки міськради у тому, що наш місцевий орган самоврядування не готує інвестиційних проетів, не залучає кошти європепйських інвесторів у місто. Райкович наголосив, що завдання по створенню проектів отримали всі управління міськради, проте жодного проекту наразі не створено.

“Нам конче необхідні інвестиційні проекти, які зможуть залучити кошти європейських фінансових структур. Зараз, наприклад, з’явилась можливість виграти міжнародний транш на придбання електротранспорту, тому зараз потрібно терміново готувати інвестиційний проект. Я прийшов на посаду міського голови з підприємства, тому чудово розумію, що таке співпраця з фінансовими структурами”, – поділився міский голова.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар