Важливо

Підприємці-спрощенці Кіровоградщини сплатили до місцевих бюджетів 229 млн гривень єдиного податку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Саме таку суму спрямували платники податку, що використовують спрощену систему оподаткування, у місцеві скарбнички впродовж січня – серпня 2016 року, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 78,5 млн гривень або 52 відсотка.

Більша частина сплаченого податку надійшла від фізичних  осіб – підприємців, вони спрямували до бюджету 104,7млн.гривень. Юридичні особи, які здійснюють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування, поповнили бюджет на 25,2млн.грн., єдиний податок з сільгоспвиробників склав 99,5млн.гривень.

У відомстві також звертають увагу на те, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво зростають та поповнюють бюджети місцевих громад.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар