Важливо

Понад мільярд гривень єдиного соцвнеску надійшло до бюджету від платників Кіровоградщини

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Упродовж січня-серпня 2016 року платники області перерахували в бюджет 1,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Доведене завдання виконано на 104,2 відсотка.

Про це повідомляє ГУ  ДФС у Кіровоградській області.

За підсумками серпня ц.р. на соціальні гарантії було направлено 159,6 млн.гривень ЄСВ, що складає 103,6 відс. до доведеного індикативного показника.

Нагадуємо, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 % до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Крім того, скасовано утримання ЄСВ із заробітної плати (доходу) робітників, яке складало 3,6 %.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар