Важливо

Платники Кіровоградщини перерахували до бюджету понад мільярд гривень єдиного страхового внеску

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Понад мільярд гривень ЄСВ сплачено до бюджету за сім місяців поточного року.

Про це інформує ГУ ДФС у Кіровоградській області.

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяни Гавренкової, за січень-липень 2016 року платники Кіровоградщини перерахували до бюджету 1,1 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що складає 104,3вдіс. до доведеного завдання, додатково бюджет отримав 47,4млн.гривень. Зокрема, у липні поточного року платниками сплачено 171,6 млн. гривень ЄСВ, що на   10,4 млн. гривень більше встановленого завдання.

Фахівці обласного фіскального відомства нагадують, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 % до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників (3,6%) не утримується.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар