Важливо

Місцеві громади Кіровоградщини отримали 285 мільйонів гривень від плати за землю

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Протягом січня-липня 2016 року до місцевих бюджетів Кіровоградської області надійшло 285,3 мільйони гривень плати за землю, що на 93,1 мільйона гривень більше надходжень аналогічного періоду минулого року, доведені індикативні показники виконанні на 123відсотків.

Про це інформує ГУ ДФС у Кіровоградській області.

За липень цього року надходження по платі за землю склали 53,2млн.грн., що на 18,4млн. грн. більше надходжень липня 2015 року.

Зокрема, власниками та орендарями земельних ділянок – юридичними особами в місцеві скарбниці регіону з початку року перераховано 229,8 мільйона гривень, що складає 123,1відс. до доведеного показника та 146,4відс. до минулорічного показника та підприємцями – фізичними особами та громадянами – 55,6 мільйонів гривень, що складає 122,9відс. до доведеного індикативу та 157,7відс. до минулорічного показника.

Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області звертає увагу платників цього податку на те, що вони мають змогу звірити площу земельної ділянки, уточнити  суму податкового зобов’язання звернувшись до сільських та селищних рад у районах, за місцем знаходження земельної  ділянки, та сплатити податок за 2016 рік через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків та зборів. Граничний термін сплати земельного податку  фізичними особами  – 29 серпня поточного року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар