Важливо

Платники Кіровоградщини направили на підтримку армії понад 99 мільйонів військового збору

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

З початку року на підтримку української армії платники Кіровоградщини направили понад 99 млн. гривень військового збору.

Про це інформує ГУ ДФС у Кіровоградській області.

У січні-липні поточного року до державного бюджету платники Кіровоградської області перерахували 99,2млн. грн. військового збору. Виконання прогнозного показника становить 105відсотків.

„Перерахована до державної скарбниці у вигляді військового збору сума зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року на 20,3 млн.грн. або на 25,8%. Зокрема, за липень цього року надходження військового збору склали 16,8 млн.грн., що на 3,8 млн. грн. більше надходжень липня 2015 року”, – зазначила в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено з  серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар