Важливо

Що купують на Кіровоградщині?

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У І кварталі 2016р. підприємствами області (юридичними особами), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, реалізовано споживчих товарів на суму 2045,8 млн.грн, що в порівнянних цінах на 3,2% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Питома вага продажу продовольчих та непродовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту становила по 50% відповідно.

Найбільшу частку серед продажу продовольчих товарів у торговій мережі займали напої алкогольні, м’ясо та м’ясопродукти, вироби тютюнові, вироби кондитерські, продукти молочні, включаючи сир, свіжі плоди, ягоди, виноград, горіхи, чай, кава, какао та прянощі, борошно та вироби хлібобулочні, напої безалкогольні, жири, рибопродукти, свіжі овочі, крупи, яйця, вироби макаронні, води мінеральні, цукор, серед непродовольчих товарів – товари фармацевтичні, бензин моторний, дизельне пальне (газойль), газ стиснений та скраплений для автомобілів, автомобілі та автотовари, товари парфумерно-косметичні, побутові електротовари та освітлювальне приладдя, аудіо- та відеообладнання, включаючи телекомунікаційне устатковання, матеріали будівельні та залізні вироби, засоби для миття, чищення та догляду, товари медичні та ортопедичні.

Обсяг продажу товарів вітчизняного виробництва у торговій мережі становив 70,7% усіх реалізованих товарів.

Головне управління статистики у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар