Важливо

Учора не стало кіровоградського заводу «Червона зірка»

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Учора, 22 квітня 2016 року, одне з найбільших підприємств сільськогосподарського машинобудування України ПАТ «Червона зірка» змінило свою назву. Під час загальних зборів акціонери підприємства одноголосно підтримали нову назву заводу «Ельворті» (Elvorti) – на честь засновників: англійських підприємців Роберта і Томаса Ельворті.

Прес-служба заводу повідомляє, що зміна назви не пов’язана з  «законом про декомунізацію», адже рішення про перейменування було прийнято керівництвом підприємства ще у 2008 році. Саме тоді було затверджено план ребрендингу, який поступово втілювався у життя.

У рамках даного плану проводилась модернізація підприємства: впровадження нових технологій виробництва, заміна обладнання, переоблаштування виробничих площ тощо. Наступним кроком стало виведення на ринок принципово нових та модернізованих машин: широкозахватних посівних комплексів, сівалок точного висіву, культиваторів, обприскувачів – техніки, яка відповідає вимогам споживача і здатна конкурувати на світовому ринку сільгосптехніки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар