Важливо

В Адміністрації Президента України схвильовані рівнем тіньової зарплати на Кіровоградщині

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На нараді в Адміністрації Президента, де був присутній голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, висловили схвилювання високим рівнем тіньової заробітної плати на Кіровоградщині.

Олександр Чорноіваненко розповів про це під час інформаційного заходу у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

“За останніми даними, які надали спеціалісти Адміністрації Президента, рівень тіньової зарплати в області сягає 46-48 %”, – повідомив голова Кіровоградської обласної ради.

Чорноіваненко розповів, що незважаючи на те, що законодавством було зменшено соціальний внесок, який накладав навантаження на зарплати, з 36% до 22%, відсоток легальних зарплат не збільшився. Надходження до бюджету області у кількісному вигляді зменшилися на 21 %.

“Ми, кабмін і законодавці вірили, що у зв’язку зі зменшенням податкового навантаження на зарплату, роботодавець платитиме її легально. Але це не спрацювало”, – констатував факт голова Кіровоградської обласної ради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар