Важливо

У Кіровограді планують витратити майже 1,5 млн грн на ремонт медзакладів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Згідно Програми економічного і соціального розвитку галузі охорони здоров’я м. Кіровограда на 2016 рік, міська влада планує витратити на поточний та капітальний ремонт медзакладів міста 1 млн 450 тис. грн. Про це на прес-конференції повідомила начальник управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук.

“З метою забезпечення  належного санітарно-технічного стану приміщень і будівель лікувальних закладів міста, ми плануємо провести ряд поточних та капітальних ремонтів. Декілька об’єктів розпочали ремонтувати ще того року, а в цьому плануємо закінчити. Зокрема, це паліативне відділення на базі першої міської лікарні та дитяча обласна лікарня”, – повідомила Оксана Макарук.

За кошторисом Програми, на поточний ремонт медзакладів міста планують витратити 380 тис. грн, а на капітальний 1 млн 70 тис. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар