Важливо

У Кіровограді видадуть інвестиційний буклет міста

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді створюють інвестиційний буклет підприємств нашого міста. Товаровиробники Кіровограда матимуть можливість продемонструвати свою продукцію, а також презентувати свої інвестиційні проекти.

Про це під час наради із товаровиробниками продукції легкої та текстильної промисловості міста розповіла начальник управління економіки міськради Олена Осауленко.

“Зараз ми формуємо інвестиційний буклет міста Кіровограда, у якому хочемо показати підприємства нашого міста, котрі хочуть розвиватися і працювати на ринку області, України, а можливо і Європи”, – повідомила вона.

За словами чиновниці, виробники, які гідно себе презентують матимуть можливість виходити на світові ринки, адже ці буклети будуть розіслані всім посольствам іноземних держав, які є в Україні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар