Важливо

ДП «Кіровоградтепло» винне місту понад 10 млн грн за оренду приміщень (ДОКУМЕНТ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
«Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА

Кіровоградське державне теплопостачальне підприємство «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА, станом на 1 лютого 2016 року, заборгувало місту за оренду приміщень понад 10 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив депутат Кіровоградської міськради Олександр Цертій. Депутат оприлюднив список боржників по сплаті за оренду об’єктів комунальної власності з переліком установ, організацій та фізичних осіб по яким існує заборгованість станом на 01.02.2016року.

Олександр Цертій зазначає, що він вражений тою сумою, яку заборгувало теплопостачальне державне підприємство «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА місту.

“Я думаю, прийшов час проаналізувати і дати відповідь на питання – чи потрібен територіальній громаді нашого міста такий орендар, та інші орендарі, які мають перманентну заборгованість перед місцевим бюджетом”, – аналізує він.

Список всіх боржників дивіться нижче. Для збільшення – клікайте документ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар