Важливо

За перший місяць року мешканці Кіровоградщини сплатили понад 250 млн. грн. податків

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

«За січень 2016 року платниками Кіровоградщини до бюджетів усіх рівнів перераховано 252,6 млн. грн., що складає 138,7 % до січня 2015 року. Додаткові надходження склали 50,1 млн. гривень», – повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Зокрема до державної скарбниці від платників регіону у січні надійшло 97,7 млн. грн., а до місцевого бюджету – 154,8 млн. гривень.

Левову частку надходжень до державного бюджету склали податок на додану вартість – 43 млн. грн. та податок на доходи фізичних осіб – 31,4 млн. гривень.

Надходження по основних бюджетоформуючих податків до місцевого бюджету склали: податок з доходів фізичних осіб – 89,6 млн. грн., єдиний податок – 24,8 млн. грн., плата за землю – 21,9 млн. грн. та акцизний податок з роздрібної торгівлі – 14,1 млн. гривень

Крім того, за перший місяць 2016 року платники податків Кіровоградського регіону сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 159 млн. гривень. Прогнозовані показники ЄСВ  перевиконані на 7,6 % або на 11,2 млн. гривень.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар