Важливо

На Кіровоградщині майже за рік заготували 3,3 млн тонн зерна

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 19 листопада, під час брифінгу в Будинку Уряду з нагоди підписання Меморандум про взаєморозуміння між Мінагрополітики України та учасниками зернового ринку, було озвучено результати зернозаготівельної діяльності за областями. Кіровоградщина, у порівнянні з іншими областями, показала посередні результати. Про це повідомляє Урядовий портал.

Загальний очікуваний урожай зернових близько 60 млн. тонн:  із них пшениці – 28,8 млн.тонн, кукурудзи – 22,4 млн тонн, ячменя – 8,5 млн тонн», – зазначив Олексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства України.

Міністр проінформував, що станом на 19 листопада вже намолочено майже 59 млн. тонн зерна. Найбільший вал зерна намолотили хлібороби у Полтавській  – 4,8 млн тонн, Харківській – 4,4 млн тонн, Дніпропетровській – 3,9 млн тонн, Вінницькій – 3,8 млн тонн, Одеській та Черкаській по – 3,6 млн тонн, Кіровоградській – 3,3 млн тонн, Сумській – 3,2 млн тонн, Чернігівській –  3,0 млн тонн областях. Найвища урожайність зернових та зернобобових культур  у Черкаській – 59,1 ц/га, Полтавській – 56,0 ц/га, Хмельницькій – 55,1 ц/га, Сумській – 53,8 ц/га, Київській – 51,6 ц/га областях.

«У даний час продовжується збирання пізніх культур, зокрема кукурудзи на зерно, сої, соняшнику та цукрових буряків. Очікується, що цьогорічний врожай забезпечить належний рівень продовольчої безпеки та зростаючі експортні амбіції України», – розповів Олексій Павленко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*