У Кропивницькому здається в оренду готельно-ресторанний комплекс

У Кропивницькому здається в оренду готельно-ресторанний комплекс “Зірка”. Орендарям пропонують сучасний готель, містку пивоварню, тренажерний зал та приміщення для торгівлі.

Готель на 25 комфортабельних номерів має зручне розташування у центральній частині міста. Ресторан чудово оформлений, приємний для відпочинку, відмінно підходить для бенкетів, конференцій, весілля тощо. На вулиці є власна літня тераса.

Атмосферна пивоварня вже здобула популярність у місті і дає стабільний прибуток. Загальна її площа 400 м², наявне все професійне обладнання для пивоваріння та меблі.

Тренажерний зал призначений для занять загальною фізичною і силовою підготовкою. Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування. Вона забезпечує постійну циркуляцію свіжого повітря, завдяки чому заняття в будь-який час року проходять з максимальним комфортом. Зал укомплектований новими тренажерами, а також та аудіо-обладнанням, що створює відмінну атмосферу для тренувального процесу. Для відвідувачів доступні комфортні роздягальні, душ та фітнес-бар.

Також на території розташоване приміщення для торгівлі площею 32 м². Воно відмінно підходить для продажу різноманітної продукції, зокрема фастфуду.

Вартість оренди готельно-ресторанного комплексу договірна. Контактний телефон: +380 95 885 37 95.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар