Важливо

Наполеонівські плани реформ на 2017-й: які кардинальні зміни Кабмін запланував цьогоріч

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
зображення: intv.ua

На 2017 рік український уряд має справді наполеонівські плани: представники різних відомств і керівництво Кабінету міністрів України запланувало цілу низку важливих системних змін. Насамперед ідеться про ті реформи, що вже були запущені, й реалізація яких триватиме.

Про це пише “Слово і Діло”.

Наприклад, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що цього року планує здійснити реформи управління державною власністю й приватизації, Державної служби зайнятості, децентралізації, енергоефективності, а також пенсійну реформу.

Очільник Мін’юсту Павло Петренко переконаний, що саме 2017-й стане визначальним у плані реалізації судової реформи, а в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун вважає, що цьогоріч вдасться покрити через державне страхування гарантованими послугами первинну ланку медобслуговування.

Міністр фінансів Олександр Данилюк розраховує на те, що до кінця цього року відбудеться реформа системи управління державними фінансами, а голова Мінінформполітики Юрій Стець – що йому вдасться змінити систему урядових комунікацій.

Два великих завдання щодо запровадження системних змін ставить перед собою міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – реформувати сервісні центри та кримінальний блок МВС.

Які кардинальні зміни Кабмін запланував цьогоріч, дивіться у інфографіці “Слово і Діло”.

Зображення максимального розміру відкриється в новому вікні, якщо ви натиснете на інфографіку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар