Важливо

На Кіровоградщині мінімальна зарплатня зросте на 40-80%

У Кіровоградській області планується підвищення заробітної плати на 40-80%.

Про це сьогодні, 8 грудня, в Кіровоградській ОДА при обговоренні проекту “Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2017 рік” повідомив Сергій Кузьменко.

“За підсумками 2016 року у Кіровоградській області планується зростання ВВП на 15-16%. Показники можуть бути оманливі, тому що до цього у нас спостерігався значний спад, але це явище було характерним для всієї країни, а таким значним підйомом можуть похвалитись не всі”, – зазначив очільник області.

Зростання економічних показників Сергій Кузьменко пов’язує зі значним обсягом інвестицій від бізнесу в область, загальна сума яких склала 4 млн грн.

Також Сергій Кузьменко заявив про збільшення заробітної плати у бюджетній сфері.

“У 2017 році ми плануємо встановити зарплатню для працівників сфери охорони здоров’я у розмірі 4-7 тисяч гривень, а для працівників освітньої галузі – 6-8 тисяч гривень”.

Нагадаємо, 6 грудня ВРУ проголосувала за законопроект №5130 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» проголосували 227 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів. Відповідно до цього законопроекту, з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати зросте вдвічі – до 3200 гривень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до На Кіровоградщині мінімальна зарплатня зросте на 40-80%

Коментарі заборонені.