Важливо

Інформація про замінування школи у Кропивницькому не підтвердилася

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Повідомлення про те, що у Кропивницькому було заміновано НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П” не підтвердилася. Вибухотехніки на території закладу нічого не знайшли.

“За результатами обстеження одного з навчальних закладів слідчо-оперативна група та фахівці вибухотехніки не знайшли жодних вибухових пристроїв”, – повідомила речниця поліції області Віталіна Бевзенко.

Нагадаємо, раніше Першій електронній підтвердили, що у одній зі шкіл працюють вибухотехніки. Як повідомляли ЗМІ, це був НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П”.

У поліції повідомили, що якщо “телефонними жартівниками” виявляться діти, їх батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар