Важливо

Кіровоградець заробляв на життя, продаючи “кладовище”

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Працівники поліції викрили вандала, який пошкодив близько 20 могил. 45-річний кіровоградець заробляв на життя, продаючи металеві конструкції з місцевого кладовища. За вчинене чоловіку загрожує до 3 років позбавлення волі.

До Кіровоградського відділу поліції надійшла низка повідомлень від адміністрації кладовища та родичів померлих про пошкодження місць поховань та викрадення металу.

«Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився неодноразово судимий за крадіжки кіровоградець, – повідомив начальник Кіровоградського відділу поліції Ігор Пайлик. – Чоловіку оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 297 (наруга над могилою) Кримінального кодексу України».

Попередньо встановлено, що вдень вандал розбирав надгробки, звідки діставав металеві швелери та труби, які у подальшому продавав. Отримані від реалізації металу кошти, витрачав на власні потреби, зокрема на алкоголь.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу, арешту на строк до шести місяців, або до 3 років обмеження чи позбавлення волі.

За матеріалами Кіровоградського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар