Важливо

Поліція Кіровоградщини розслідує зайві мільйони, що з’явилися у районного бюджету

Посадовців Голованівської РДА та Голованівської райради перевіряють у рамках відкритого кримінального провадження за частиною другою статті 366 Кримінального Кодексу України (“Службове підроблення”). Усе – через “зайві” майже 18 мільйонів гривень, які з’явилися в районному бюджеті уже, як стверджують депутати, постфактум. 

Як повідомляє “Златопіль”, факт підробки документації викрили депутати Голованівської райради від фракції “Батьківщина”. Вони ж, відповідно, подали колективну заяву до прокуратури. Прокуратура, за належністю, переправила заяву до Голованівського відділу поліції.

Як випливає із тексту звернення, 25 грудня на третій сесії Голованівської районної ради було прийнято районний бюджет на 2016 рік. Доповідач з цього питання озвучив депутатам загальну цифру доходів бюджету в сумі 109 мільйонів 700 тисяч 305 гривень, що відповідала і проекту рішення, який роздавали депутатам в сесійній залі та підтверджувалася рішенням постійної комісії з бюджету райради та офіційним повідомленням про прийняття головного фінансового документу на сайті Голованівської райради. Однак, після офіційного оприлюдення рішшення районної ради №32 від 25 грудня стало відомо, що дохід, а, відповідно, і видатки районного бюджету було збільшено майже на 18 мільйонів гривень – до 127 мільйонів 127 тисяч 205 гривень.

– Підозрюємо, що посадовими особами Голованівської районної ради та Голованівської РДА підроблено рішення №32. – говорить керівник фракції “Батьківщина” в Голованівській райраді Олексій Чушкін. – Нами було надіслано колективну заяву до прокуратури і зараз триває досудове розслідування.

За інформацією видання, розслідування знаходиться уже в фінальній стадії і найближичм часом правоохоронцями буде прийнято відповідне рішення стосовно подальшої долі справи.

–  За інформацією, викладеною в зверненні, внесено відомості до єдиного державного реєстру досудових розлідувань за частиною другою статті 366 Кримінального кодексу України (“Службове підроблення”). – коментує начальник сектору комунікації ГУНП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко. – У рамках кримінального провадження правоохоронцями проведено низку експертиз та інших необхідних слідчих дій.

Санкція частини 2 статті 366 ККУ передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Поліція Кіровоградщини розслідує зайві мільйони, що з’явилися у районного бюджету

  1. Если речь идет о таких суммах, то этим должно заниматься НАБУ, ГПУ, а не районная полиция. Это не в этом районе глава администрации “заработал” на пару с супругой 35 млн.грн.за 2015 год, с которых 18 млн им якобы надарили?… Ворье,кругом одно ворье!!!

Коментарі заборонені.