Важливо

Директор школи на Кіровоградщині незаконно здавав в оренду спортзал

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура судиться із директором школи, яка незаконно передала в оренду майно навчального закладу.

Олександрійською місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог законодавства України в частині збереження мережі закладів освіти та відчуження їх майна.

Зокрема, з’ясовано, що між Компаніївською загальноосвітньою школою I-Ш ступенів в особі її директора та керівником гуртка, який являється фізичною особою, укладено договір оренди приміщення спортивного залу школи загальною площею 136 кв. м. Договір у порушення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» укладено без будь-якого попереднього погодження з власником майна – Компаніївської районної ради. Також, в порушення  Закону України «Про оренду державного та комунального майна» до укладення договору оцінка об’єкта оренди не проведена, що стало підставою для невірного обрахування орендної плати за використання майна начального закладу та відповідно недонадходження коштів на утримання закладу.
Наразі, Олександрійською місцевою прокуратурою скеровано до Компаніївського районного суду позов з вимогою про визнання договору недійсним та зобов’язання повернути майно власнику.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
Поширити:

Залишити коментар:

коментар