Важливо

На Кіровоградщині виготовляли напої з етилового спирту

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області  викрито кримінальне правопорушення, вчинене жителькою одного з сіл Олександрійського району Кіровоградської області за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв з метою збуту.

Протягом року вказана громадянка придбавала у мешканця м. Олександрія Кіровоградської області незаконно виготовлений етиловий спирт, та в приміщенні належного їй магазину здійснювала незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, які у подальшому реалізовувала місцевим мешканцям, що становило загрозу для життя та здоров’я людей.

За результатами досудового розслідування по вказаному кримінальному правопорушенню зазначена громадянка свою вину визнала повністю. Матеріали досудового розслідування передано до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар