Важливо

Жінку засудили на 5 років за вбивство чашкою

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Прокуратура області у суді апеляційної інстанції відстояла позицію щодо призначення мешканці Добровеличківського району, дії якої призвели до смерті співмешканця, реального терміну покарання.

Судом першої інстанції жінку визнано винною за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження що спричинило смерть потерпілого) КК України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком  3 роки.

Читайте також: За крадіжку велосипедів садять на 6 років

Зважаючи на невідповідність призначеного умовного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення прокуратурою внесено апеляційну скаргу.  На думку апелянта судом першої інстанції в повній мірі не враховано суспільну небезпечність та тяжкість правопорушення та те, що під час вчинення злочину обвинувачена знаходилась у стані алкогольного сп’яніння.

Санкція інкримінованої статті передбачає ув’язнення на строк від 7 до 10 років, проте, зважаючи на щире каяття, сприяння слідству та наявність малолітньої дитини, прокуратура наполягала на призначенні більш м’якого покарання ніж передбачено законом.

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та засудив жінку до 5 років ув’язнення.

Обставини справи: Трагічна подія мала місце наприкінці минулого року у с. Федорівка Добровеличківського району. Під час сварки засуджена, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, нанесла співмешканцю удар керамічною чашкою по голові, чим спричинила потерпілому тілесні ушкодження у вигляді рани лобної ділянки з ушкодженням кровоносних судин. Чоловік помер від крововтрати.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар