Важливо

Кіровоград: жорстокого ґвалтівника засуджено до 5 років позбавлення волі

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

За апеляційної скарги прокуратури мешканця м. Кіровограда, який будучи в стані алкогольного сп’яніння зґвалтував жінку, в тому числі і неприроднім способом, засуджено до 5 років позбавлення волі.

Апеляційним судом області підтримано позицію прокуратури та визнано чоловіка винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) та ст.153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) КК України. Злочинця взято під варту в залі суду.

Підставою оскарження рішення суду першої інстанції стала невідповідність призначеного покарання ступеню тяжкості скоєного злочину та виправдування чоловіка за ч. 1 ст. 153 КК України. Судом не було враховано, що чоловік мав не погашену судимість, вину не визнавав, заподіяні злочином збитки добровільно не відшкодував, у вчиненому не розкаявся.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар