Важливо

На Олександрівщині вулиці посипані “Димедролом”

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

38-річного мешканця Олександрівського району  викрито у зберіганні та збуті сильнодіючого лікарського засобу. Чоловік раніше був судимий за майнові, злочини проти безпеки руху та наркозлочини.

Під час складання адміністративного протоколу стосовно чоловіка та проведення особистого огляду у кишені куртки громадянина правоохоронці виявили та вилучили 11 таблеток, які згідно з висновком експертизи, містять сильнодіючий лікарський засіб «Димедрол».

Встановлено, що зловмисник знайшов таблетки на вулиці та забрав собі. У подальшому незаконно збув кілька з них за грошові кошти у сумі 50 гривень випадковому знайомому.

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 321 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів».

У даний час матеріали направлено на розгляд до Олександрівського районного суду. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

За матеріалами Олександрівського відділення поліції

Поширити:

Залишити коментар:

коментар