Важливо

До однієї з колоній Кіровоградщини намагались передати алкоголь і наркотики (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 24 листопада, в Петрівській виправній колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49) зафіксовано дві спроби доставки заборонених до вжитку речовин.

 Під час огляду та  видачі посилки, яка надійшла на ім’я засудженого К., від громадянина М., персоналом установи в пляшці з-під варення було виявлено та вилучено поліетиленовий згорток з речовиною порошкоподібного білого кольору, зовні схожу на наркотичну.

Про дану подію було повідомлено чергового Петрівського відділення Долинського відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області  та викликано слідчо-оперативну групу й на даний час проводиться перевірка.

Також, під час  огляду та  видачі посилки, яка надійшла на ім’я засудженого П., від громадянина М., попереджено доставку в пляшці з-під йогурту невідому рідину червоного кольору з явним алкогольним запахом.

Про даний випадок складено відповідні документи по факту порушення ст. 188 КУпАП України, проводиться перевірка.

За матеріалами прес-служби ДПтС України в Кіровоградській області (№ 49)

 

 

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*