Важливо

У центрі Кропивницького сталася масова бійка іноземців

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 9 липня, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому сталася масова бійка іноземців. За словами очевидців у бійці брали участь до 10 чоловік. Двох осіб затримала поліція, одного забрала швидка.

Бійка сталася близько 18:30 на перетині вул. Велика Перспективна та Дворцова, повідомляє кореспондент Першої електронної газети.

За словами очевидців, у бійці брали участь до 10 іноземців – єгиптяни і чеченці. Один із учасників конфлікту діставав ніж, проте ударів холодною зброєю нікому не наніс.

За словами поліцейських, які були на місці події, затримали двох осіб. Їх в кайданках посадили у патрульні автомобілі і відвезли у відділок.

Хлопця, який найбільше постраждав, із місця події забрала “швидка”. Він був у напівсвідомості.

Згодом поліція повідомила, що одного з учасників бійки іноземців у центрі Кропивницького таки підрізали. Також Першій електронній газеті вдалося дістати відео конфлікту.

Читайте також: У Кропивницькому двоє мотоциклістів під час втечі від поліції “назбирали” 11 протоколів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар