Важливо

Дезертиру з Кіровоградщини присудили 6 місяців за ґратами

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© pushkinska.net

Учора, 21 лютого, у Запоріжжі солдата засудили до арешту строком на 6 місяців за дезертирство. Наприкінці серпня 2014 року він самовільно залишив військову частину на Кіровоградщині і зник до середини вересня 2017 року.

Про це Першій електронній повідомили в прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

“Шевченківським районним судом м. Запоріжжя 21 лютого за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України, солдата однієї з військових частин в Кіровоградській області, засудили до арешту строком на 6 місяців, – повідомляють у прес-службі, – Встановлено, що військовослужбовець, покликаний до лав ЗС України під час мобілізації, в кінці серпня 2014 року з метою зовсім ухилитися від несення обов’язків військової служби самовільно залишив розташування військової частини і був відсутній до середини вересня 2017 року. Весь цей час солдат проводив на свій розсуд”.

За повідомленням прокуратури, під час призначення покарання суд врахував особу обвинуваченого і обставини справи, зокрема, його щире каяття, добровільну явку з повинною і вчинення злочину внаслідок збігу тяжких сімейних обставин.

Публічне звинувачення в суді підтримувала військова прокуратура Запорізького гарнізону Південного регіону України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар