Важливо

На колишньому авіаполігоні у Компаніївському районі знайшли чергову бомбу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На Кіровоградщині сапери Управління ДСНС в області знищили чергову авіаційну бомбу, яку виявили на полігоні у Компаніївському районі.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією У ДСНС України у Кіровоградській області.

23 червня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводили роботи по знищенню боєприпасу, який було виявлено на території колишнього авіаційного полігону у Компаніївському районі. У процесі суцільного розмінування полігону саперами було вилучено та знищено на підривному майданчику авіаційну бомбу П50Ш.

Шановні громадяни!
Якщо ви натрапили на підозрілий предмет, який нагадує боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся знахідки, не рухайте її, не вилучайте із землі. Позначте місце, де знайшли невідомий предмет, попередьте громадян про небезпеку, відійдіть на безпечну відстань та, скориставшись мобільним зв’язком, повідомте до Служби порятунку за номером «101» або поліції за номером «102».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар