Важливо

Луценко похвалив прокурора з Кіровоградщини, який відмовився від хабара у $35 000

Фото: umoloda.kiev.ua

Слідчий прокуратури Кіровоградської області відмовився від хабара у 35 тисяч доларів. Про це під час свого звіту у Верховній Раді повідомив Генпрокурор Юрій Луценко, передає liga.net.

Луценко назвав “окремою гордістю прокуратури” тих слідчих, які відмовляються від хабарів і арештовують тих. хто їх пропонує.

Як повідомила “Златополю” речник Прокуратури Кіровоградської області Оксана Звенигородська, мається на увазі випадок, що стався у липні минулого року. Тоді Прокуратурою Кіровоградщини разом із СБУ в області та за взаємодії з Управлінням внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури ГПУ за фактом пропозиції неправомірної вигоди у розмірі 35 тис доларів США затримано двох осіб. Кошти слідчому пропонували власник групи компаній – виробників медикаментів та його адвокат за закриття резонансного кримінального провадження, пов’язаного з незаконною реалізацією медичних препаратів на території декількох областей. Вказаних осіб викрито та затримано під час передачі першої частини коштів адвокатом та бізнесменом старшому слідчому слідчого відділу прокуратури області.

За словами Оксани Звенигородської, на сьогодні досудове розслідування в справі досі триває.

Хабар прокурора з Кропивницького – один із озвученого Луценком “рейтингу” хабарів. Окрім цього випадку, військовий прокурор Львівського гарнізону відмовився від 40 тисяч доларів США, а слідчий Генпрокуратури – від 200 тисяч доларів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Луценко похвалив прокурора з Кіровоградщини, який відмовився від хабара у $35 000

Коментарі заборонені.