Важливо

Прокуратура Кіровоградщини у апеляційному порядку домоглася скасування іспитового строку для серійного крадія

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура області домоглася справедливого покарання для крадія, який скоїв тридцяти епізодів крадіжок на суму більш ніж 100 тис грн.

Зокрема, прокуратура у апеляційному порядку оскаржила рішення суду першої інстанції, яким мешканця м. Олександрія 1978 року народження, за скоєння тридцяти епізодів крадіжок, засуджено до п’яти років позбавлення волі з трирічним іспитовим строком.

У апеляційній скарзі прокуратура вимагала призначити чоловікові покарання у виді реального позбавлення волі. В обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував, що обвинувачений притягувався до кримінальної відповідальності та має непогашену судимість, завдану злочинами шкоду не відшкодував, тож призначене покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Злочинця засуджено до трьох років реального позбавлення волі. Крадія взято під варту в залі суду.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області             

Поширити:

Залишити коментар:

коментар