Важливо

На Кіровоградщині прокуратура не дозволила забрати житло у інваліда

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Судом задоволено позов Новоукраїнської місцевої прокуратури, заявлений на захист інтересів інваліда дитинства щодо спадкового майна.

Чоловік мешкав в одній квартирі з матір’ю, після смерті останньої це житло стало об’єктом неправомірних посягань з боку сторонніх осіб – колишнього опікуна. Зокрема, державним нотаріусом у інваліда дитинства, що страждає на психічні розлади, відібрано заяву про відмову від спадщини. В подальшому нотаріусом на ім’я колишнього опікуна було видано свідоцтва про право на спадщину за законом та про право власності на спадкове майно, належне інваліду.
На захист майнових прав недієздатного громадянина прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсною заяву останнього про відмову від спадщини та скасувати державну реєстрацію права власності на спадщину за колишнім опікуном. Рішенням суду даний позов задоволено.
Наразі, питання поновлення законних прав недієздатної особи щодо отримання відповідного свідоцтва на житло перебуває на контролі прокуратури.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
Поширити:

Залишити коментар:

коментар