Важливо

За рік на залізничних переїздах Кіровоградщини сталося три ДТП із вини водіїв автівок

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

За 12 місяців 2016 року на залізничних переїздах, розташованих у межах регіональної філії «Одеська залізниця», зафіксовано 19 випадків дорожньо-транспортних пригод, що на вісім випадків більше, ніж за 2015 рік. З них шість випадків ДТП трапилися в Одеській області, по чотири – у Черкаській та у Кіровоградській області, три – в Миколаївській та два випадки – у Херсонській області.

У результаті зазначених випадків двоє людей від отриманих травм загинули, а ще п’ятеро людей дістали важкі травми. Також зафіксовано випадок, коли водій та пасажир втекли з місця події, залишивши свій автомобіль. Причинами ДТП є грубі порушення Правил дорожнього руху, поспішність і необачність водіїв автотранспортних засобів.

Залізничні переїзди – це місця підвищеної небезпеки. Дорожньо-транспортні пригоди на залізничних переїздах за своїми наслідками наближаються до катастроф, оскільки можуть призвести до великої кількості постраждалих, пошкодження транспортних засобів, значних матеріальних збитків через тимчасове припинення руху на окремих дільницях залізниці.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважними та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям! Помилки при керуванні на залізничному переїзді становлять серйозну загрозу, тому особиста відповідальність водія та суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливими!

DSC_2133 IMG_8140 Фото 1

Прес-центр регіональної філії “Одеська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар