Важливо

В Олександрії знайшли мертвим чоловіка, якого шукали понад три тижні

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

14 січня, в Олександрії знайшли мертвим зниклого 38-річного Олександра Дацько, який зник 21 грудня 2016 року.

Про це пише “Моя Олександрія”.

Інформацію підтвердив керівник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

За його словами, тіло знайшли в дачному будиночку в районі Бадини. Будиночок не мав надійних замків. Фактично, стояв з відкритим доступом. Явних ознак насильницької смерті візуально не виявили. Тіло направили на судово-медичну експертизу для з’ясування причин смерті. У морзі труп впізнали родичі, прокоментував Котига.

Батько зниклого чоловіка розповів, що тіло знайшов господар дачі, який приїхав провідати ділянку. Сім’я і дачник між собою не знайомі. Попередньою причиною смерті, на думку батька, міг стати чадний газ і / або переохолодження.

“Поки розтину не було. Основна версія, що він прогрів будиночок і, швидше за все, отруївся чадним газом, а потім замерз. Слідів насильницької смерті немає”, – сказав Сергій Дацько.

Олександр був єдиною дитиною у батьків. Чоловік мав власну сім’ю. Без чоловіка і батька залишилися дружина і 4-річна дочка.

Похорони пройдуть у вівторок, 17 січня, о 10:00 біля будинку покійного на проспекті Соборному, 102.

Нагадаємо, Олександр Дацько пішов з роботи 21 грудня, з тих пір місце його перебування залишалося невідомим.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар