Важливо

Мешканці Знам’янки вважають, що в Олександрії жити краще

Із десяти опитаних мешканців Знам’янки, з яких двоє – колишні чиновники, а один – працівник комунального закладу, про програму «Центральний регіон – 2013» чули лише троє.

Про це на апаратній нараді повідомив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, інформує кореспондент Першої електронної.

«Лише одна людина згадала, що в 2010 році були ініціативні збори, де йшлося про те, щоб освітити вулицю Ворошилова, але й досі її не освітили. Мені пересічні мешканці поставили в приклад Олександрію, мовляв, там і світло є, й вулиці прибирають. У Знам’янці ж на центральній вулиці торговцям стихійного ринку доводиться долати до урни кількасот метрів. Я вже не кажу про вулицю Пролетарську, яку не перший рік обіцяють розрівняти грейдером», — сказав посадовець.

Звертаючись до міського голови Знам’янки Івана Крижанівського, Андрій Ніколаєнко у різкій формі висловив невдоволення тим, що в місті не вирішуються проблеми з освітленням, ремонтом доріг, прибиранням сміття.

«Якщо люди ставлять в приклад іншу територію, навіть не область, а сусідній район, то це багато про що говорить, – зазначив він, – можна знайти безліч причин, аби виправдати власну бездіяльність, але основну проблему, мабуть, варто шукати у самих собі», — сказав Ніколаєнко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар