Важливо

У Кропивницькому в листопаді пройде інвестиційний форум

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На 11 листопада у Кропивницькому заплановене проведення інвестиційного форуму “Кропивницький: час інвестицій”. Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Райкович.

Про це пише сайт КМР.

Розпорядженням затверджено склад міської робочої групи з питань підготовки та проведення в місті Кропивницькому інвестиційного форуму та заходи з його підготовки та проведення.

Перелік інвестиційних проектів і пропозицій, які будуть представлені на Форумі та визначення партнерів Форуму мають бути підготовленими до 20 вересня поточного року.

А вже до 1 листопада виконавчі органи міської ради мають надати управлінню економіки детальну інформацію щодо виконання заходів, затверджених даним розпорядженням.
Співголовами робочої групи з питань підготовки та проведення в місті Кропивницькому інвестиційного форуму “Кропивницький: час інвестицій” затверджені заступники міського голови Олександр Мосін та Олександр Грабенко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар