Важливо

Україна стала найсильнішою нацією планети

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Фото sportbuk.com

У фіналі Чемпіонату Світу зі Стронгмену, який 17 серпня відбувся на Арені Львів перемогу виборола команда України у складі Володимира Рекші (Львів) та Олександра Лашина (Маріуполь).

Про це пише Дивись.info.

Протягом 5 годин змагань лідерство тримав польсько-словацький тандем, Внесла свої корективи і негода, через дощ «Кулі Атласа», масою від 130 до 190 кг, які стронгмени мали виставити на тумби,стали слизькими і непідйомними для польського та словацького богатирів. Натомість українцям вдалось виставити усі кулі на тумби, підкріпиила остаточний результат і перемога у попередній дисципліні – «Богатирська естафета» з результатом у 31, 73 сек українці перенесли коромисло масою 420 кг та протягнули пилораму, загальна маса якої 2, 5 тонни, а на руки припадало 300 кг.

Таким чином, Україна посіла перше місце. Польсько-словацька збірна – друге. Збірна Грузії – третє місце.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар