Важливо

Злива відправила студентів кіровоградського медколеджу на канікули раніше терміну

Учорашня злива залила будівлю гуртожитку Кіровоградського медичного коледжу.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини.

Як зазначає видання, будівельники, які ремонтували дах будівлі, попри прогнозовані на вихідні опади, не потурбувалися про захисне накриття від дощу. Тому водою повністю затопило та зробило непридатними для проживання три верхні поверхи п’ятиповерхового гуртожитку. Два нижні поверхи постраждали частково.

Стараннями обласної влади, яка відреагувала на надзвичайну ситуацію, всі студенти, що проживали у затопленому приміщенні, а це понад 400 осіб, наразі відселені. Кошти, які були наперед заплачені ними за гуртожиток, повернені.

«У терміновому порядку була знайдена можливість поселити понад 115 студентів медколеджу в гуртожитки педагогічного, технічного університетів та будівельного коледжу. Зараз вирішується питання поселення інших до будинків, розташованого неподалік приватного сектору. Ми особисто обдзвонюємо усіх власників помешкань і шукаємо тих, хто міг би надати у себе житло студентам. Я думаю, що сьогодні-завтра всі будуть розселені», – зазначила заступник голови ОДА Галина Пастух.

Також за її словами, із завтрашнього дня у коледжі оголосять тижневі канікули. Протягом цього часу аварійні бригади спробують усунути наслідки затоплення будівлі гуртожитку, а спеціалісти проведуть обстеження частково постраждалих 1-го та 2-го поверхів на можливість повернення до кімнат студентів, які там проживали.
«Завтра в облдержадміністрації під керівництвом Андрія Ніколаєнка відбудеться засідання надзвичайної комісії. У тому числі, там розглядатимуть дії будівельників, я думаю, що будуть зроблені певні висновки, і винні будуть притягнуті до відповідальності. Зі свого боку я зроблю усе можливе, щоб усі студенти були розселені і навчальний процес у медколеджі не переривався довше, ніж на тиждень. Це доручення керівника області і ми впораємося з ним у стислі терміни» – підкреслила Галина Пастух, яка наразі займається питанням пошуку житла для студентів.

Також за її словами, голова ОДА Андрій Ніколаєнко візьме під особистий контроль хід ремонту постраждалого від зливи приміщення гуртожитку медколеджу. Таким чином, влада докладе максимум зусиль для того, аби до кінця місяця полагодити дах, і за позитивних висновків експертизи вселити студентів, які проживали на перших двох поверхах, назад у їхні кімнати.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар