Важливо

У Кропивницькому влаштують стихійні читання на мосту

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому відбудуться благодійні “Стихійні читання на мосту”.

“Із радістю продовжуємо наші читання у нестандартних місцях і запрошуємо послухати Стихійні читання на мосту! Для улюбленої аудиторії у форматі Театру вух читатимемо уривки з різних творів! Маєш улюблену книгу, оповідку, вірш про мости? Приходь, слухай, читай!”, – повідомляють організатори заходу.

Читання пройдуть 26 серпня о 18.00.

Міст, що з’єднує два розділених місця, являє собою символ переходу, і саме так сприймається практично у всіх народів відтоді, як почали будувати мости.

Образ нерозривно поєднаний з подорожами, пригодами, переправою, певним перехідним етапом, часто пов’язаним із містикою.

 Стихійні читання – це унікальне поєднання літературної, музичної, театральної та пізнавальної форми літературно-творчих зустрічей, де ви зможете поринути в атмосферу творів у форматі Театру вух, поспілкуватися у чудовій компанії та зачитати на публіку улюблені уривки з творів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар