Важливо

У Кропивницькому в худмузеї створювали квіткові фантазії

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 8 серпня, у Кіровоградському обласному художньому музеї у рамках роботи «Творчої майстерні» було проведено майстер-клас «Квіти».

Цікавою відмінністю заходу було те, що у майстер-класі взяли участь дорослі, які з радістю, азартом і натхненням виготовляли яскраві квіточки з паперу. На майстер-клас навіть завітала наша колега із Добровеличківщини пані Валентина Грінченко, яка теж із задоволенням створювала аплікацію та поділилася і своїми враженнями і досвідом проведення майстер-класів в районному музеї.

Майстер-клас було присвячено створенню аплікації з кольорового паперу, а саме створенню квітів.

Учасники майстер-класу зробили декоративну аплікацію. Зі шматочків кольорового паперу вирізали пелюстки та листочки, а потім наклеїли на фон, створивши таким чином  квіти.

Тетяна Костенко –  науковий співробітник відділу Кіровоградського обласного художнього музею-картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
Поширити:

Залишити коментар:

коментар