Важливо

В області триває обстеження артезіанських свердловин на радон

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Чернявський у рамках робочої поїздки до Компаніївського району взяв участь у заходах щодо відбору проб води артезіанських свердловин для визначення питомої активності радону у питній воді.

Про це повідомляє сайт ОДА.

Свердловини, розташовані на території Компаніївки по вулиці Фрунзе та по вулиці Набережній, обстежили спеціалісти обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України у рамках комплексної програми захисту населення області від негативного впливу іонізуючого випромінювання, з метою своєчасного інформування населення про стан радіаційної безпеки, а також з метою мінімізації радонових ризиків.

Крім Компаніївського району відбір проб води на вміст радону з артезіанських свердловин вже проведено у Знам’янському районі та у місті Знам’янці, у Добровеличківському, Вільшанському, Долинському та Кіровоградському районах, а також в обласному центрі.

Олександр Чернявський разом із головою Компаніївської РДА Віктором Луценком також проінспектував у Компаніївці місцеву загальноосвітню школу, де раніше було виявлено один з найвищих серед навчальних закладів області показників вмісту радону у повітрі – з тим, щоб проконтролювати хід та якість виконання антирадонових заходів.

Ознайомившись з ходом робіт заступник голови ОДА провів нараду з керівництвом району, під час якої обговорили та визначили першочергові кроки у напрямку мінімізації негативного впливу радону, а саме — проведення комплексу заходів з ущільнення підлог у навчальних класах, а також встановлення додаткових систем вентиляції у підвальних приміщеннях школи.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар