Світловодський Червоний Хрест допомагає безпритульним (ФОТО)

Світловодська організація Червоного Хреста активно долучилася до допомоги безхатченкам.

Як передає еоркспондент Першої електронної, зараз, коли значно похолодало, Червоний Хрест «прописався» у наметі мобільного пункту обігріву у Парку культури й відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, у якому тутешні МНСівці цілодобово готові надати порятунок безхатченкам.

Вони їх і обігрівають у наметі, і підгодовують, а червонохрестівці – теплі речі роздають. А того дня, коли кореспондент навідався до намету, там вітання приймав колишній волоцюга П. Колишній тому, що він щойно одержав паспорт громадянина України. Відтак, цей П., отримавши завдяки ЧХ тимчасову приписку, став повноцінним громадянином.

«А попереду ще чимало роботи. Адже на Червоний Хрест нужденні чекали завжди – і у свята, і у будні», – підсумував зимовий огляд роботи своєї організації її керівник Сергій Буравцев.

Попри те, що від грудня минулого року міськрайонний Червоний Хрест став безпритульним – йому було наказано терміново забиратися з кімнати у «Білому домі», яку він винаймав під свій офіс – він не розгубився і не збавив своєї активності.

«А як же інакше? Адже «на носі» у нас була ціла череда зимових свят: і Святий Миколай, і Новий Рік з Різдвом, і Водохреща. Тобто, свята, на які з нетерпінням чекає малеча. У тому числі, і з багатодітних та малозабезпечених родин – основний контингент, яким весь час опікується наша організація», – зазначив головний червонохрестівець Сергій Буравцев.

Він також відзначає допомогу благодійників, які підтримують місцевий Червоний Хрест: магазин «Амріта» та постійного партнера-мецената, власника підприємства «Королівський смак» Віктора Короля.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар