Важливо

У Кропивницькому проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 16 липня, у Кропивницькому проходить останній день Кубку України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів (ураження опорно-рухового апарату (ОРА),вади розумового та фізичного розвитку (ВРФР),вади зору (зір).

На стадіоні “Зірка” у різноманітних дисциплінах змагалися 185 спортсменів з 25 областей та м. Києва. Кіровоградську область представляло 5 спорстменів.

Представниця Кіровоградщини Анастасія Мисник перемогла у змаганнях у штовханні ядра 4 кг (клас F20) із результатом 12.70 м. У цій дисципліні (клас F36) також переможницею стала Алла Мальчик.

Серед чоловіків з нашої області у штовханні ядра (клас F42) переміг Сергій Алєксєєв, у класі F35 Юрій Бондаренко посів 6-ту сходинку, а у класі F13 Микола Задеряка був 5-им.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар