ФК “Олександрія” обіграла донецький “Олімпік”

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Свій перший контрольний матч “Олександрія” провела в спекотний день на стадіоні “Ніка+” з донецьким “Олімпіком”. Таймер зупинив час на рахунку 1:0.

Пише офіційний сайт ФК “Олександрія”.

Протягом матчу господарі мали ігрову та територіальну перевагу та лише одного разу потенційний новачок команди, після масованої атаки, завершив зусилля підопічних В.Шарана. В другому таймі можливість збільшити рахунок отримав А.Полярус але його удар з одинадцятиметрової позначки парирувала стійка воріт гостей.

ФК “Олександрія” – “Олімпік” Донецьк  1:0(1:0)

Контрольний матч – Олександрія, стадіон “Ніка + “  250 глядачів, температура повітря +33, поле – 5

Арбітр: А.Скрипка (Кіровоград)

Асистенти арбітра: Д.Попельницький (Кіровоград), В. Титаренко(Олександрія)

ФК “Олександрія”(перший тайм): Новак(Леванідов 31), Імереков, Гітченко, Чеботаєв, Цуріков, Леонов, новачок, Грицук к/к, Старенький, Банада, новачок

(другий тайм): Леванідов(Рудик, 61), Чеботаєв,(Микицей, 75), Шендрік-к/к, Імереков, Гітченко(Путраш, 75), Боровський, Козак, Чорній, Банада(Мягков,75), Полярус, новачок

Головний тренер: Володимир Шаран

Гол: новачок (21)

На 51 хв. А.Полярус не реалізував пенальті (стійка)

“Олімпік”(стартовий склад) : Махарадзе, Парцванія, Гришко, Емерсон, Нємчанінов, Доронін, Петров, Танчик, Поступаленко, Гошкодеря, Матяж

Головний тренер: Роман Санжар

Наступний спаринг олександрійці проведуть 26 червня в Полтаві проти місцевої “Ворскли”

Фото із пабліку Вконтакті “Все о спорте в Александрии” (Автор: Юрій Кузнєцов)