Важливо

Ніколаєнко засмучений, що досі немає гімну Кіровоградщини

Голова Кіровоградської ОДА вважає неприйнятною ситуацію, що область досі не має власного гімну.

Про це він сказав на вчорашньому засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 75-ї річниці утворення Кіровоградської області.

Андрій Ніколаєнко переконаний, що для того, аби музичний твір, що нарівні із гербом та прапором важливий атрибут області, вийшов достойним, до його написання варто залучати професіоналів своєї справи і не обов’язково лише жителів області.

Обласний оргкомітет з підготовки та проведення заходів з відзначення 75-ї річниці утворення Кіровоградської області під час засідання визначилися із датою проведення усіх урочистостей – це буде 28 лютого наступного року. Це день, коли відбулася перша сесія обласної ради новоутвореної Кіровоградської області.

«Про таку важливу подію, як ювілей області, повинен знати кожен її житель», – наголосив Андрій Ніколаєнко. Поінформованість населення залежить від ефективності роботи влади, зокрема, добре відпрацьованої інформаційно-рекламної кампанії, яка уже стартувала. Зокрема, минулої суботи в ефірі КОДТРК стартував телевізійний фестиваль «Від Дніпра до Бугу» фільмом про Устинівський район. Надалі кожної суботи з повтором у неділю транслюватимуться фільми про усі без винятку райони та міста області. Разом з тим, КОДТРК працює над циклом спеціальних роликів про область, а незабаром буде змонтовано і окремий фільм.

Продовжить інформаційну кампанію серія біл-бордів як в обласному, так і в усіх райцентрах області.

Крім цього, передбачається, що своєрідний ювілейний «бренд-бук» області з нагоди її ювілею міститиме 7 альбомів про Кіровоградщину, іншу поліграфічну продукцію, фільм про область, спеціальну монету, ювілейну марку і значки – це попередній перелік усього набору, найімовірніше він іще змінюватиметься і доповнюватиметься.

Нагадаємо, конкурс на кращий текст і музику гімну Кіровоградської області було оголошено ще 2010 року.

За матеріалами сайту ОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар