Важливо

Кіровоградці із вологодцями говоритимуть про Хорвата

Інтернет-міст «Маршрутами пам’яті: Вологда – Кіровоград» у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченко відбудеться 17 вересня.

Захід проводиться в рамках розвитку російсько-українських відносин і зміцнення культурного співробітництва між Вологодською обласною юнацькою бібліотекою ім. В.Ф. Тендрякова та Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка.

Тема онлайн-зустрічі, повідомили кореспонденту Першої електронної працівники бібліотеки імені Бойченка, – проблема збереження історичної пам’яті. В ході розмови передбачається обмін історико-краєзнавчою інформацією різних періодів спільної історії (участь українського козацтва в освоєнні вологжанами Російської Америки, роль Вологди в долі генерала Хорвата, засновника Нової Сербії), обговорення питань, що стосуються патріотичного виховання молоді та підготовки до відзначення 70-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

З обох сторін в онлайн-спілкуванні візьмуть участь представники місцевої влади, письменники, науковці, краєзнавці та студенти профільних факультетів вищих навчальних закладів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар