Важливо

Прокуратура змусила казначейство віддати «дитячі» гроші

Завдяки втручанню органів прокуратури м. Кіровограда поновлено права дітей на їх здоровий розвиток та повністю погашена заборгованість на постачання продуктів харчування до централізованих закладів освіти міста на суму близько 2 млн. грн.

Про це Першій електронній повідомила прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, що під час прокурорської перевірки встановлено факт заборгованості за поставлені продукти харчування до централізованих закладів освіти міста на суму близько 2 млн. грн. Беручи до уваги те, що ці кошти від батьків надійшли на рахунок управління освіти Кіровоградської міської ради на харчування дітей, але місцевим Управлінням державної казначейської служби України постачальникам харчування дані кошти не було перераховано.

Зокрема, подальша відсутність неналежного фінансування пріоритетного напрямку, призведе до припинення постачання продуктів дітям, що в першу чергу позбавить права дітей на їх законне харчування.

Із метою усунення виявлених порушень на адресу Управління казначейської служби України у м. Кіровограді було внесено подання з вимогою невідкладно виплатити заборгованість.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар