Важливо

Кіровоградців запрошують до участі у мультилінгвальній вікторині (АНОНС)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Усі, незалежно від віку, захоплень та талантів, мають можливість спробувати свої сили у мультилінгвальній вікторині “Пізнавай світ за допомогою мов”.

В рамках реалізації міжнародного освітнього проекту Міксіке до 26 квітня 2016 року для учасників з Латвії, Естонії та України відкрито доступ до мультилінгвальної вікторини «Вивчайте світ за допомогою різних мов!». Запитання сформульовані на 6 мовах (українська, англійська, естонська, латиська, російська, німецька). Для відповідей учаснику надається одна спроба (60 хвилин). Для пошуку відповідей можна використовувати будь-які інтернет-джерела та перекладачі. Приймаються та зараховуються лише індивідуальні відповіді зареєстрованих користувачів. Колективні відповіді (групи, класу, команди) не зараховуються.

За посиланням  описано алгоритм реєстрації для участі в Міжнародному проекті  Міксіке в Україні. Будь-який дорослий може зареєструватися обравши навчальний заклад, який він закінчив чи в якому навчаються його діти, онуки.

Серед учасників з трьох країн які дали правильні відповіді на усі запитання будуть розіграні цінні подарунки.

Усі заходи в рамках проекту “Міксіке в Україні”  для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.

Долучайтесь до надзвичайно цікавої і нестандартної вікторини.

Про Міжнародний освітній проект Міксіке (слово «міксіке» в перекладі з естонської – чомучка):

У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії. У 2011-2013 роках проект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму. У 2014 році, у зв’язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область. Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році знайшов підтримку у Міністерстві освіти і науки України (лист МОН № 2/2-14-600-15 від 26.03.2015 р.) дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення в інших регіонах України.

Проект сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами України, Естонії та інших країн Євросоюзу, підвищення якості та ефективності навчання у ЗНЗ за допомогою інформаційних технологій, підвищення кваліфікації вчителів у селах і малих містах, розширення можливостей розвитку онлайнового навчання. Співпраця в рамках проекту – це рівноправне партнерство.
Всі заходи для шкіл України організовуються та проводяться безкоштовно.

Контактна особа в Кіровоградській області: Чала Марина Станіславівна – координатор Міжнародного освітнього проекту Міксіке у Кіровоградській, Черкаській, Полтавській областях, завідувач науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»

+380674923495, marinachala@gmail.com

Поширити:

Залишити коментар:

коментар