Важливо

Як на «Європейському» магазин штурмували (ВІДЕО)

Міська влада Кіровограда сьогодні намагалася знести торговий павільйон на ринку «Європейський», але поки що передумала.

Сьогодні комунальна техніка прибула на ринок Європейський, щоб демонтувати торговий павільйон, розташований на території ринку, на розі вулиць Яновського та Героїв Сталінграда. Міська влада керується рішенням виконавчого комітету щодо примусового демонтажу магазинчика, який, згідно з приписом ДАІ, встановлений із порушенням чинних норм. Такі аргументи озвучив перший заступник міського голови Кіровограді Володимир Каніщев, який особисто прибув на ринок разом з головним архітектором міста Вадимом Мєздріним та заступником мера Ігорем Василенком.

У свою чергу родина приватних підприємців Таліпових, яка орендує приміщення магазину у адміністрації ринку, з таким рішенням не погоджується. Повідомлення про примусовий демонтаж він отримав лише сьогодні вранці, а отже не мав навіть часу на те, щоб винести з магазину свій товар – мобільні телефони, планшети…

І сім’я підприємців, і їхній адвокат наполягали на тому, що за законом їм повинні були хоча б дати час на добровільний демонтаж і вивезення матеріальних цінностей, що є їхньою приватною власністю. Крім того, за законом вони мають 15 днів на оскарження рішення у суді.

Крім того, й адміністрація ринку, і підприємці вимагали надати судове рішення про незаконність встановлення магазину.

Врешті, жінці-підприємцю стало зле і їй викликали швидку.

Міська влада ж наполягає, що припису ДАІ та рішення виконкому достатньо, аби павільйон був демонтований та вивезений, залишаючи за підприємцем право оскаржити знесення магазину в суді.

Протягом кількох годин сторони емоційно висловлювали одна одній свою правду.

А підприємці висловили готовність перешкоджати демонтажу.

Позиція міської влади залишилася незмінною: павільйон усе-таки демонтують, але не сьогодні. Таке усне рішення наостанку прийняв Володимир Каніщев, який запросив підприємців до себе на розмову на завтра. Після цього комунальна техніка поїхала з ринку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар