Важливо

Бібліотека для дітей ім. Тараса Шевченка запрошує (АНОНС)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 14 по 20 березня 

15 березня о 15:00 підлітковий клуб «Уроки Мері Поппінс» запрошує юних панянок відвідати калейдоскоп моди «Вся правда у шляпі», де ви дізнаєтесь багато корисних порад, як бути сучасними, модними і стильними. А також зможете взяти участь у майстер-класі «Міні-шляпка своїми руками» та навчитесь створювати власноруч стильні речі, які доповнять і прикрасять ваш інтер’єр.

16 березня о 10 годині 30 хвилин бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку  «Квіти».

16 березня о 14 годині запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на зустріч з Швецем Богданом – ведучим Кіровоградської обласної філармонії, лауреатом Міжнародних премій  та Козачинським Олексієм – керівником дитячої вокальної студії Кіровоградської обласної філармонії, відомим вокалістом, переможцем Всеукраїнських конкурсів та Міжнародних фестивалів. Зустріч відбудеться в рамках Національного проекту «Україна читає дітям».

17 березня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться відео-подорож «Маленький лорд Фунтлерой» за однойменною повістю Френсіса Бернета з циклу заходів «Ювілейний книгоград».

17 березня о 14  годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам  відбудеться круглий стіл «Туберкульоз і СНІД – небезпека для кожного».

17 березня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення та редагування зображень в програмі Paint».

20 березня  о 13 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів на вас чекає кінозал вихідного дня:  «МУЛЬТИ-ПУЛЬТИ».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар